Plugins - Akismet - en to ka_GE translation catalogue (25 entries)

en: Change
ka_GE: ცვლილება

note: translators: %s: Username.
en: Un-spammed by %s
ka_GE: მონიშნულია, როგორც არა-სპამი: %s

en: Cleared by Akismet
ka_GE: გასუფთავებულია Akismet-ის მიერ

note: translators: %s: Username.
en: Flagged as spam by %s
ka_GE: მონიშნულია, როგორც სპამი: %s

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
ka_GE: თქვენს მიერ შეყვანილი გასაღები უვარგისია. გთხოვთ გადაამოწმოთ.

en: Network functions are disabled.
ka_GE: ქსელის ფუნქციები გათიშულია.

en: Akismet has detected a problem.
ka_GE: Akismet-მა გამოავლინა პრობლემა.

en: Flagged as spam by Akismet
ka_GE: აკისემტმა ეს სპამად ჩათვალა

en: History
ka_GE: ისტორია

[ctx: comments]
en: Spam
ka_GE: სპამი

en: Spam Blocked
ka_GE: დაბლოკილი სპამი

en: For more information:
ka_GE: დამატებითი ინფორმაციისათვის:

en: Title:
ka_GE: სათაური:

en: Akismet Configuration
ka_GE: Akismet-ის პარამეტრები

en: Akismet Stats
ka_GE: Akismet-ის სტატისტიკა

en: Check for Spam
ka_GE: სპამზე შემოწმება

note: translators: The placeholder is an amount of time, like "7 seconds" or "3 days" returned by the function human_time_diff().
en: %s ago
ka_GE: %s-ის წინ

en: Comments
ka_GE: კომენტარები

en: Cheatin&#8217; uh?
ka_GE: ჰაკერი ხარ, ბიჭო?

en: Status
ka_GE: სტატუსი

en: Overview
ka_GE: მიმოხილვა

en: Note:
ka_GE: შენიშვნა:

en: Settings
ka_GE: პარამეტრები

note: translators: %s: Number of comments.
en: %s approved | %s approved
ka_GE[0]: %s მოწონებულია

note: translators: 1: Akismet website URL, 2: Number of spam comments.
en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
ka_GE[0]: <a href=“%1$s”>Akismet</a>-მა დაიცვა თქვენი საიტი %2$s სპამ-კომენტარისაგან.
