Plugins - Classic Editor - Stable (latest release) - en to ka_GE translation catalogue (25 entries)

[ctx: Editor Name]
en: Classic Editor
ka_GE: კლასიკური რედაქტორი

[ctx: Editor Name]
en: Block editor
ka_GE: ბლოკების რედაქტორი

[ctx: Editor Name]
en: Classic editor
ka_GE: კლასიკური რედაქტორი

[ctx: Editor Name]
en: Edit (classic editor)
ka_GE: რედაქტირება (კლასიკური რედაქტორი)

[ctx: Editor Name]
en: Edit (block editor)
ka_GE: რედაქტირება (ბლოკების რედაქტორი)

en: Change settings
ka_GE: პარამეტრების შეცვლა

en: Default editor for all sites
ka_GE: ნაგულისხმევი რედაქტორი ყველა საიტისთვის

en: Editor Settings
ka_GE: რედაქტორის პარამეტრი

en: Default Editor
ka_GE: ნაგულისხმევი რედაქტორი

[ctx: Editor Name]
en: block editor
ka_GE: ბლოკების რედაქტორი

[ctx: Editor Name]
en: classic editor
ka_GE: კლასიკური რედაქტორი

note: translators: %s: post title
en: Edit &#8220;%s&#8221; in the block editor
ka_GE: შეცვალეთ „%s“ ბლოკის რედაქტორში

en: Switch to block editor
ka_GE: გადართვა ბლოკების რედაქტორზე

en: Switch to classic editor
ka_GE: კლასიკურ რედაქტორზე გადართვა

en: By default the block editor is replaced with the classic editor and users cannot switch editors.
ka_GE: ნაგულისხმევად, ბლოკის რედაქტორი შეიცვალა კლასიკური რედაქტორით და მომხმარებლებს არ შეუძლიათ რედაქტორების შეცვლა.

en: Allow site admins to change settings
ka_GE: ნება მიეცით საიტის ადმინისტრატორებს შეცვალონ პარამეტრები

en: Editor
ka_GE: რედაქტორი

en: No
ka_GE: არა

en: Yes
ka_GE: კი

en: Allow users to switch editors
ka_GE: მიეცით საშუალება მომხმარებლებს შეცვალონ რედაქტორები

en: Default editor for all users
ka_GE: ნაგულისხმევი რედაქტორი ყველა მომხმარებლისთვის

note: Author of the plugin
en: WordPress Contributors
ka_GE: WordPress-ის კონტრიბუტორები

note: Description of the plugin
en: Enables the WordPress classic editor and the old-style Edit Post screen with TinyMCE, Meta Boxes, etc. Supports the older plugins that extend this screen.
ka_GE: რთავს WordPress-ის კლასიკურ რედაქტორს და ძველი სტილის Edit Post ეკრანს TinyMCE-ით, Meta Boxes-ით და ა.შ. მხარს უჭერს ძველ პლაგინებს, რომლებიც აფართოებენ ამ ეკრანს.

note: Plugin Name of the plugin
en: Classic Editor
ka_GE: კლასიკური რედაქტორი

en: Settings
ka_GE: პარამეტრები
