Themes - Twenty Nineteen - en to ka_GE translation catalogue (52 entries)

[ctx: Used before full size attachment link.]
en: Full size
ka_GE: სრული ზომა

en: Page
ka_GE: გვერდი

en: Add widgets here to appear in your footer.
ka_GE: დაამატეთ ვიჯეტი აქ საიტის სარდაფში გამოსაჩენათ.

en: Footer
ka_GE: სარდაფი

en: Primary Color
ka_GE: ძირითადი ფერი

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
ka_GE: ამ მისამართზე არაფერი არ მოიძებნა. სცადეთ გამოიყენოთ ძებნა.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ka_GE: ვაჰ! ის გვერდი ვერ მოიძებნა.

en: Comments are closed.
ka_GE: კომენტარების დატოვება გამორთულია.

en: Social Links Menu
ka_GE: სოციალური ბმულების მენიუ

en: Skip to content
ka_GE: შიგთავსზე გადასვლა

en: Pages:
ka_GE: გვერდები:

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers. translators: %s: Post title.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
ka_GE: დაწვრილებით<span class=“screen-reader-text”> „%s“</span>

en: Next
ka_GE: შემდეგი

en: Previous
ka_GE: წინა

en: Previous Post
ka_GE: წინა ჩანაწერი

en: Nothing Found
ka_GE: ვერაფერი ვერ მოიძებნა

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
ka_GE: უკაცრავად, მაგრამ არცერთი ჩანაწერი არ ემთხვევა თქვენს საძიებო სიტყვებს. გთხოვთ, სცადოთ ახლიდან განსხვავებული სიტყვებით.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
ka_GE: როგორც ჩანს, ჩვენ არ შეგვიძლია ვიპოვნოთ ის, რასაც თქვენ ეძებთ.

en: Top Menu
ka_GE: ზედა მენიუ

en: Next Post
ka_GE: შემდეგი ჩანაწერი

en: No comments
ka_GE: კომენტარი არ არის

note: translators: %d: Number of comments.
en: %d Comment | %d Comments
ka_GE[0]: %d კომენტარი

en: View more posts
ka_GE: მეტი ჩანაწერის ნახვა

note: translators: %s: Post author.
en: Published by %s
ka_GE: ავტორი: %s

en: Previous post:
ka_GE: წინა ჩანაწერი:

en: Next post:
ka_GE: შემდეგი ჩანაწერი:

en: Older posts
ka_GE: უფრო ძველი ჩანაწერები

en: Newer posts
ka_GE: უფრო ახალი ჩანაწერები

en: Tags:
ka_GE: ჭდეები:

en: Posted in
ka_GE: დაწერილია:

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Leave a comment<span class="screen-reader-text"> on %s</span>
ka_GE: დატოვეთ კომენტარი:<span class="screen-reader-text"> %s</span>

en: Posted by
ka_GE: ავტორი:

en: Archives:
ka_GE: არქივი:

note: translators: %s: Taxonomy singular name.
en: %s Archives:
ka_GE: %s არქივი:

en: Post Type Archives:
ka_GE: ჩანაწერის ტიპი არქივი:

en: Daily Archives:
ka_GE: ყოველდღიური არქივი:

en: Monthly Archives:
ka_GE: თვის არქივი:

en: Yearly Archives:
ka_GE: წლის არქივი:

en: Author Archives:
ka_GE: ავტორიs არქივი:

en: Tag Archives:
ka_GE: ჭდეს არქივი:

en: Category Archives:
ka_GE: კატეგორიიის არქივი:

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
ka_GE: ჩასწორება: <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Primary
ka_GE: ძირითადი

en: Comments
ka_GE: კომენტარები

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s reply on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s replies on &ldquo;%2$s&rdquo;
ka_GE[0]: %1$s პასუხი: &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One reply on &ldquo;%s&rdquo;
ka_GE: ერთი კომენტარი: &ldquo;%s&rdquo;

en: Leave a comment
ka_GE: დატოვეთ კომენტარი

en: Join the Conversation
ka_GE: შეუერთდით საუბარს

en: Your comment is awaiting moderation.
ka_GE: თქვენი კომენტარები ელოდება გააქტიურებას.

en: Edit
ka_GE: ჩასწორება

note: translators: 1: Comment date, 2: Comment time.
en: %1$s at %2$s
ka_GE: %1$s: %2$s

note: translators: %s: Comment author link.
en: %s <span class="screen-reader-text says">says:</span>
ka_GE: %s <span class="screen-reader-text says">წერს:</span>
