Themes - Twenty Twenty - en to ka_GE translation catalogue (14 entries)

note: translators: 1: Comment date, 2: Comment time.
en: %1$s at %2$s
ka_GE: %1$s: %2$s

en: Edit
ka_GE: ჩასწორება

en: Your comment is awaiting moderation.
ka_GE: თქვენი კომენტარები ელოდება გააქტიურებას.

en: Leave a comment
ka_GE: დატოვეთ კომენტარი

[ctx: comments title]
note: translators: %s: Post title.
en: One reply on &ldquo;%s&rdquo;
ka_GE: ერთი კომენტარი: &ldquo;%s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: 1: Number of comments, 2: Post title.
en: %1$s reply on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s replies on &ldquo;%2$s&rdquo;
ka_GE[0]: %1$s პასუხი: &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Comments
ka_GE: კომენტარები

en: Comments are closed.
ka_GE: კომენტარების დატოვება გამორთულია.

en: Primary
ka_GE: ძირითადი

en: Social Links Menu
ka_GE: სოციალური ბმულების მენიუ

note: translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
ka_GE: ჩასწორება: <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Pages:
ka_GE: გვერდები:

en: Footer
ka_GE: სარდაფი

en: Page
ka_GE: გვერდი
